שלום ,

 

שלום אורח/ת,

 
Click Pharm
 
קופונים
 
הרשמה לניוזלטר
 
ליייף סטייל

תיתכן שונות במחירי המוצר לפני

הנחה בין חנויות הרשת ולפיכך,

מקום בו לא מוצג מחיר לפני הנחה -

יוצג המחיר על המוצר/בסמוך לו בכל 

אחת מחנויות הרשת

עושים בית ספר לכינים

החזרה לבתי הספר ולגנים מסמלת עבור ילדים והורים רבים גם את חזרתן של הכינים. כיצד מונעים הדבקה ואיך נפטרים מהכינים בדרך המהירה ביותר?

 

 

ה-1 בספטמבר מתקרב ואיתו החזרה למסגרות החינוכיות ולשגרה המבורכת. חזרתם של הילדים לבתי הספר לגנים מלווה גם ב"שגרה" של הידבקויות במחלות שונות ובצרה המוכרת לכל הורה – כינים – אותה חיה קטנה ומציקה הגורמת לגירודים חזקים, ממנה לא תמיד קל להיפטר.

 

איריס כהן מעין, רוקחת אחראית ומנהלת סניף ברשת סופר-פארם, מציינת כי ההדבקה בכינים נעשית רק כאשר קיים מגע ישיר - לדוגמא כאשר ילדים משחקים אחד עם השני וראשיהם נוגעים זה בזה. לדבריה לעיתים רחוקות תיתכן הדבקה באמצעות מסרקים, מברשות, מגבות, כובעים או כלי מיטה.

 

כיצד ניתן למנוע הדבקה מה אפשר לעשות במידה והילד חוזר הביתה עם כינים?

 

מניעה: שמן רוזמרין והקפדה על שיער אסוף

 

כאשר בגן או בבית הספר של הילד יש מגפת כינים, ניתן להשתמש במוצרים למניעת הדבקה. כך, ניתן להשתמש בשמן רוזמרין, אותו יש למרוח מאחורי האוזניים, או בשמפו המכיל רוזמרין. תכשירים נוספים המסייעים במניעת הידבקות הם הדרין פרוטקט, רידלייס דיפנס, המכיל אקליפטוס, גרניום, לבנדר וציטרונלה, ושמפו וספריי של מורז כינקייר.

 

אם לילד או לילדה יש שיער ארוך, מומלץ לשלוח אותם לגן או לבית הספר עם שיעור אסוף. כמו כן מומלץ שלא להעביר מסרקים ואביזרי שיער שונים בין ילדים. "ללא קשר להימצאות כינים, כדאי לסרק את הילדים פעם בשבוע במסרק צפוף, על בסיס קבוע. כך, אם הילד נדבק בכינים תגלו זאת בשלב מוקדם יחסית", אומרת כהן מעין.

 

טיפול: לזכור כי לא מדובר בהליך חד פעמי

 

לא כל גירוד של הראש משמעותו שילד יש כינים. הדרך היעילה ביותר לגלות אם לילד יש כינים היא על ידי סירוק במסרק צפוף, בעיקר באזורים המועדים לפורענות – מאחורי האוזניים והעורף.

 

אם הילד אכן נדבק בכינים, מומלץ לבדוק את שאר בני המשפחה, ולהתחיל מיד בטיפול. חשוב לזכור כי הטיפול בהשמדת הכינים וביציהן אינו חד פעמי. הכינה מטילה ביצים הבוקעות לאחר 7-9 ימים. תוך 9 ימים נוספים הכינים הצעירות הופכות לכינים בוגרות שמתחילות להטיל בעצמן ביצים. "רוב התכשירים הקיימים מצליחים להשמיד כינים, אבל אין השמדה מלאה של כל הביצים, לכן מומלץ לחזור על הטיפול לאחר 7-10 ימים כי אז הביצים שלא הושמדו בטיפול הראשוני - כבר הפכו לכינים", אומרת כהן מעין.

 

התכשירים היעילים ביותר להשמדת כינים הם התכשירים הפיזיקליים מבוססי הסיליקון, ביניהם: לייף זבנג,N כינים, הדרין וריזאלטס. הסיליקון הורג את הכינים ואת ביציהן והמבנה הצמיגי שלו מבטיח כי הוא יישאר על השיער לזמן ארוך. כמו כן ניתן להשתמש בסרקל אקטיב המבוסס על שמנים. אם משתמשים בתמיסה, חשוב להרטיב את כל השיער, ואם משתמשים בתרסיס חשוב לרסס את בסיס השיער סמוך לקרקפת. מומלץ לכסות את הגוף במגבת על מנת למנוע מגע של התכשיר עם שאר אזורי הגוף.

 

לאחר הטיפול יש לסרק את השיער במסרק צפוף, המסייע בהרחקת כינים חיות ומתות. מומלץ לסרק את השיער מדי יום במשך 10 ימים לפחות.

 

"חשוב מאד לקרוא את הוראות השימוש לגבי כל אחד מהתכשירים, ולא להשתמש בהם אם לא נמצאו כינים", אומרת כהן מעין. 

 

כדי למנוע הדבקה חוזרת, מומלץ להחליף מגבות ומצעים, וזאת מכיוון שהכינים מסוגלות לחיות הרחק מגוף האדם במשך מספר ימים. כמו כן מומלץ לנקות מסרקים ומברשות שיער.

 

תכשירים לטיפול בכינים

 

פקד cntrOutbrain
 
המייל נשלח בהצלחה
קרתה תקלה בשליחת המייל
המחירים בתוקף עד התאריך המצויין בכל מבצע או עד גמר המלאי, המוקדם מביניהם. הרשת שומרת לעצמה את הזכות להגביל את כמות הקנייה. אין כפל הטבות.
תיתכן שונות במחירי המוצר לפני הנחה בין חנויות הרשת ולפיכך, מקום בו לא מוצג מחיר לפני הנחה - יוצג המחיר על המוצר/בסמוך לו בכל אחת מחנויות הרשת.
5
למי לשלוח מייל:
תוכן ההודעה:
פרטי השולח:
למי לשלוח מייל:
קוד אימות:

אימייל לא חוקי
נא למלא קוד אימות
זיהוי קוד אימות נכשל
אימייל לא חוקי
נא למלא קוד אימות
 
 

יש לך חשבון פייסבוק? ניתן להירשם בקליק אחד. אחרת, מלא/י את הפרטים הבאים

יש לכם חשבון פייסבוק? השתמשו בו כדי להירשם לאתר

התחבר דרך פייסבוק
יש להזין מינימום 6 תווים מאותיות באנגלית או ספרות בלבד מייל לא חוקי שם פרטי לא חוקי (2 תווים ומעלה) נא להזין שם משפחה

סופר-פארם אישי - בסימון הקוביה הינך מסכימ/ה לקבל עדכונים באמצעות הדואר, הטלפון הסלולר והדיוור האלקטרוני על מבצעים וקופונים בסופר-פארם אשר הותאמו לך אישית בהתבסס על הרגלי הקניה והקניות הקודמות שלך ברשת סופר-פארם. לשם כך את/ה מסכימ/ה כי נשתמש גם במידע על כל הרכישות בסופר-פארם שתבצע/י מפעם לפעם באותם אמצעי התשלום בהם השתמשת במימוש המבצעים והקופונים. בנוסף, מפעם לפעם נשלח עדכונים והצעות כלליות. ההצטרפות לשירות הינה בחינם.

כתובת המייל שהזנת לא קיימת

המייל נשלח בהצלחה!

הקליק/י על הקישור במייל על מנת לאפס את סיסמתך.

יש להזין מינימום 6 
תווים בשדה סיסמה, 
אותיות באנגלית או ספרות בלבד

מייל לא חוקי

שם המשתמש או הסיסמה שגויים.

לכניסה אנא מלא/י את פרטיך מחדש.

קיימת בעיית התחברות אנא נסה/י מאוחר יותר
קרתה תקלה באיפוס הסיסמה אנא נסה/י מאוחר יותר

 הדוא"ל אינו רשום במערכת

הינך רשום/ה בפייסבוק אך לא במערכת סופר-פארם, אנא אשר/י מעבר לרישום פרטיך באתר
קרתה תקלה ברישום
אנא בדוק שאין חסימה של הדפדפן לפופאפים

הנך רשום/ה במערכת