שלום ,

 

שלום אורח/ת,

 
Click Pharm
 
קופונים
 
הרשמה לניוזלטר
 
ליייף סטייל

תיתכן שונות במחירי המוצר לפני

הנחה בין חנויות הרשת ולפיכך,

מקום בו לא מוצג מחיר לפני הנחה -

יוצג המחיר על המוצר/בסמוך לו בכל 

אחת מחנויות הרשת

אודות סופר-פארם 

סופר-פארם היא רשת הדראגסטור הגדולה והמובילה בישראל אשר סניפיה פרוסים בכל רחבי הארץ: מקריית שמונה בצפון ועד לאילת בדרום. 

סופר-פארם הוקמה בשנת 1978 על ידי ליאון קופלר בהשראת אביו מורי קופלר, אשר ייסד בשנות ה-60 בקנדה את רשת הדראגסטור Drug Mart  Shoppers, הרשת המובילה בקנדה. 
הסניף הראשון נפתח בהרצליה, השני בירושלים,  וב-1980 נפתח הסניף השלישי בבאר שבע. בשנת 1990 מנתה הרשת 18 סניפים ובשני העשורים הבאים צמחה הרשת עד למעל ל-190 סניפים אותם מפעילה הרשת כיום ואשר הפכו לחלק בלתי נפרד ממפת המסחר בישראל.
סופר-פארם הביאה לישראל בשורה צרכנית וקונספט קמעונאי חדשני המשלב בין בית מרקחת למחלקות קוסמטיקה טואלטיקה ותינוקות. כל זאת בשעות פעילות גמישות ובלב שכונות מגורים. מאז ועד היום פועלת הרשת להעניק ללקוחותיה חוויית קנייה ייחודית המשלבת מקצועיות, שירות, מגוון רחב של מוצרים ומבצעים אטרקטיביים המתחלפים לעתים תכופות. כל זאת בחנות מטופחת ובאווירת קנייה נעימה הגורמת ללקוחות "כבר להרגיש יותר טוב".


העובדים – הנכס החשוב ביותר


הצלחתה של סופר-פארם לאורך שנים ארוכות מבוססת על מחויבות החברה לשורה של ערכים ובהם מקצועיות, חדשנות, שירות ויושרה וכן על העובדים האיכותיים של הרשת – הנכס החשוב ביותר של הרשת. סופר-פארם מעסיקה מעל ל-6,000 עובדים ברחבי הארץ במגוון תפקידים. 
סופר-פארם פועלת בשיטת זכיינות ייחודית, המוכנה שיטת העמיתים, אותה הגה מורי קופלר ולפיה כל חנות היא בבעלותו ובניהולו של זכיין עצמאי, המשמש עמית של החברה ומקבל ממנה שירותים. העמית, בדרך כלל רוקח, הוא בעל החברה המפעילה את הסניף, כאשר הרכוש הקבוע, הרישיונות והאשראי הכספי - מגיעים מהמשרד המרכזי. העמית מתפקד כאחראי על התוצאות התפעוליות והחברה מספקת מומחיות תאגידית והסדרי מימון. שיטה זו ממריצה את העמית להצליח ומשיגה את התוצאות הטובות ביותר עבור הרשת ועבור עמיתיה. בנוסף, שיטה זו מבטיחה אופק תעסוקתי לעובדי הרשת אשר יוכלו להמשיך ולהתפתח ולזכות בהכשרה באקדמיית קופלר לקמעונות. 49% מעמיתי סופר פארם הן נשים.

 

חדשנות כדרך חיים


כדי להמשיך ולהיות רשת מובילה סופר-פארם מאמינה כי עליה להציע כל העת ללקוחותיה שירותים ומוצרים חדשים. סופר-פארם הייתה הרשת הראשונה בישראל שהשיקה מותג פרטי: Life הושק בשנת 1995 ומונה היום כ-3,000 מוצרים בתחום הבריאות והיופי. היא גם הייתה הראשונה להציע מועדון לקוחות וכיום מועדון Lifestyle plus מונה מעל ל-300 אלף לקוחות הנהנים מימי מכירות מיוחדים ומקופונים אישיים.  
בשנת 2008 הקימה סופר-פארם את סופר-פארם אופטיק, רשת האופטיקה הפועלת בתוך למעלה מ-20 סניפי סופר-פארם. הרשת מעסיקה אופטומטריסטים מורשים ומוסמכים המבצעים בדיקות ראייה בחדרי בדיקה מאובזרים בציוד חדשני ביותר. בנוסף, ניתן לבחור מסגרות ומשקפי שמש של מיטב המותגים.


הצלחה בינלאומית


בתחילת שנות ה-2000 החלה סופר-פארם בפעילותה הבינלאומית מחוץ לגבולות ישראל מתוך תפיסה כי הקונספט הייחודי של הרשת יתאים לצרכים של צרכנים במדינות שונות בעולם. בשנת 2001 פתחה הרשת לראשונה סניפים בפולין וכיום היא מפעילה למעלה מ - 30 סניפים. משנת 2005 פעלה הרשת גם במערב סין, וב-2011 היא מכרה את הפעילות שם לשותפיה במטרה להתרחב לאזור המפותח של סין במזרח. סופר-פארם זכתה להכרה על הצלחתה בפולין ובסין: היא נבחרה על ידי המגזין drug chain review לרשת הגלובלית הטובה ביותר בשנת 2010 ומנהליה דאז, היו"ר ליאון קופלר והמנכ"ל ליאור רייטבלט (כיום היו"ר) צויינו כקמעונאים של השנה.

 

תרומה לקהילה


רשת סופר-פארם שומרת על קשר קבוע עם הקהילה ותורמת לעמותות שונות הפועלות בעיקר התחום הבריאות ותמוכות בנשים ובילדים. לצד פעילויות מגוונות בבתי חולים, בתי ספר ובמרכזים קהילתיים שונים מקיימת הרשת מדי שנה מספר התרמות בקופותיה בהן היא מציעה לרכוש מוצרים שהתמורה מהן נתרמת לעמותות שונות ובהן האגודה לסוכרת נעורים, עמותת חיים, וראייטי, מרכזי סיוע לנפגעי/ות תקיפה מינית. עוד על תרומה לקהילה בסופר-פארם.

 

נגישות

רכזת נגישות לאנשים עם מוגבלויות: שלי בסון shellyb@super-pharm.co.il

המחירים בתוקף עד התאריך המצויין בכל מבצע או עד גמר המלאי, המוקדם מביניהם. הרשת שומרת לעצמה את הזכות להגביל את כמות הקנייה. אין כפל הטבות.
תיתכן שונות במחירי המוצר לפני הנחה בין חנויות הרשת ולפיכך, מקום בו לא מוצג מחיר לפני הנחה - יוצג המחיר על המוצר/בסמוך לו בכל אחת מחנויות הרשת.
5
למי לשלוח מייל:
תוכן ההודעה:
פרטי השולח:
למי לשלוח מייל:
קוד אימות:

אימייל לא חוקי
נא למלא קוד אימות
זיהוי קוד אימות נכשל
אימייל לא חוקי
נא למלא קוד אימות
 
 

יש לך חשבון פייסבוק? ניתן להירשם בקליק אחד. אחרת, מלא/י את הפרטים הבאים

יש לכם חשבון פייסבוק? השתמשו בו כדי להירשם לאתר

התחבר דרך פייסבוק
יש להזין מינימום 6 תווים מאותיות באנגלית או ספרות בלבד מייל לא חוקי שם פרטי לא חוקי (2 תווים ומעלה) נא להזין שם משפחה

סופר-פארם אישי - בסימון הקוביה הינך מסכימ/ה לקבל עדכונים באמצעות הדואר, הטלפון הסלולר והדיוור האלקטרוני על מבצעים וקופונים בסופר-פארם אשר הותאמו לך אישית בהתבסס על הרגלי הקניה והקניות הקודמות שלך ברשת סופר-פארם. לשם כך את/ה מסכימ/ה כי נשתמש גם במידע על כל הרכישות בסופר-פארם שתבצע/י מפעם לפעם באותם אמצעי התשלום בהם השתמשת במימוש המבצעים והקופונים. בנוסף, מפעם לפעם נשלח עדכונים והצעות כלליות. ההצטרפות לשירות הינה בחינם.

כתובת המייל שהזנת לא קיימת

המייל נשלח בהצלחה!

הקליק/י על הקישור במייל על מנת לאפס את סיסמתך.

יש להזין מינימום 6 
תווים בשדה סיסמה, 
אותיות באנגלית או ספרות בלבד

מייל לא חוקי

שם המשתמש או הסיסמה שגויים.

לכניסה אנא מלא/י את פרטיך מחדש.

קיימת בעיית התחברות אנא נסה/י מאוחר יותר
קרתה תקלה באיפוס הסיסמה אנא נסה/י מאוחר יותר

 הדוא"ל אינו רשום במערכת

הינך רשום/ה בפייסבוק אך לא במערכת סופר-פארם, אנא אשר/י מעבר לרישום פרטיך באתר
קרתה תקלה ברישום
אנא בדוק שאין חסימה של הדפדפן לפופאפים

הנך רשום/ה במערכת