שלום ,

 

שלום אורח/ת,

 
Click Pharm
 
קופונים
 
הרשמה לניוזלטר
 
ליייף סטייל

תיתכן שונות במחירי המוצר לפני

הנחה בין חנויות הרשת ולפיכך,

מקום בו לא מוצג מחיר לפני הנחה -

יוצג המחיר על המוצר/בסמוך לו בכל 

אחת מחנויות הרשת

לוגו אופטיק

שאלות ותשובות

 
 • האם מספר לא נכון במשקפיים יכול לפגוע בראיה?

  מספר לא נכון במשקפיים יכול לגרום מספר בעיות כמו טשטוש ראיה או ראיה מעוותת , כאבי ראש שחולפים כאשר מסירים את המשקפיים, סחרחורות או חוסר נוחות באופן כללי. כל זה בזמן הרכבת המשקפיים, כשמסירים את המשקפיים כל הסימפטומים נעלמים ונזק בלתי הפיך לאדם בוגר, מעל גיל 10, לא קיים. ילדים קטנים מ0-10 מספר לא נכון יכול לגרום לעין עצלה ונזק בלתי הפיך. בכל מקרה יש חשיבות רבה למספר הנכון ומומלץ להיבדק ע"י בעל מקצוע מוסמך.

 • האם ניתן להתאים משקפיים לחולה סוכרת?

  אצל חולי סוכרת התאמת משקפיים מורכבת יותר ותלוי באיזון רמת הסוכר בגוף. סוכרת לא מאוזנת גורמת לעדשה התוך עינית לשנות את הרכבה החלבוני ואחוז המים הנמצא העדשה, דבר זה גורם לעליה או ירידה במספר בתווך של שבועות, ימים או במקרים חמורים שעות. כל זה בלי שום קשר לפגיעה הצפויה ברשתית ונזקים בלתי הפיכים לאיכות הראיה. כדי להתאים את המספר הנכון האופטומטריסט יחפש יציבות באיזון הסוכר ובמרשם.

 • מה זה ציפוי אנטי רפלקס והאם כדאי לרכוש אותו?

  ציפוי אנטי רפלקס הוא ציפוי דק מאוד על גבי העדשה. ציפוי זה גורם לעדשה להיות שקופה יותר וצלולה יותר. כמובן שאיכות הראיה גדלה יותר וברורה הרבה יותר. כיום ציפוי האנטי רפלקס הוא סטנדרט בהתאמת עדשות בסופר פארם אופטיק.

 • האם משקפיים הינם הפיתרון היחיד לבעיות ראיה?

  בהחלט לא. בעיות הראיה מתחלקות לשלוש:

   

  1. בעיות פוקוס: כאן הפיתרון הוא במשקפים או בעדשות מגע ע"י אופטומטריסט מוסמך.

  2. בעיות פתולוגיות: מחלה המתקיימת בעין גורמת לראיה לא טובה הפיתרון במצב זה לרוב תרופתי או התערבות כירורגית ע"י רופא העיניים.

  3. בעיות מיקוד: כדי לראות טוב לא מספיק פוקוס טוב של העין אלה ראיה דו עינית. ראיה דו עינית דורשת מהלך תקין של שרירי העיניים ואיזון אקומודטיבי של העדשה התוך עינית. כשיש בעיה במערכת הזו אדם יכול לראות טוב כשהוא סוגר עין אחת אך ששתי העיניים עובדות יחד יכול להתקיים טשטוש ראיה כאבי ראש וחוסר יכול להתרכז. כאן הפיתרון הוא תרגול שרירי העיניים ע"י אורטופטיסט או אופטומטריסט.

   

 • האם קוצר ראיה עובר בתורשה?

  כן. כמו שאנו יורשים את התכונות הטובות מהורינו כך גם הפחות טובות. גנטיקאים עדיין לא מצאו את הגן הספציפי שגורם לקוצר ראיה אך הוכיחו שכנראה התורשה לא תלויה בגן ספציפי אחד אלה רצף של גנים. ואם להורה או במשפחה קיים קוצר ראיה גבוהה יתכן ויתבטא אצל הבן.

 • האם תופעה של כתמים והבזקי אור מחשידים למחלה?

  בתוך העין קיים ג'ל שממלא את חלל העין ושומר על מבנה פנימי תקין. עם השנים הג'ל מצטמק והופך מימי, גורם לנתקים וקרעים קטנים לרוב בהיקף הרשתית. נתקים אלה מלווים בהבזק קטן של אור ו/או כתם שצף לו בג'ל. דבר זה טבעי וקיים אצל האדם הבוגר מעל 50,כל זה במידה והוא קיים בכמות בודדה. אם אדם רואה הרבה הבזקים וכתמים רבים וגדולים שצפים לו בשדה הראיה הדבר מחשיד להפרדות רשתית ומחייבת התערבות רפואית מידית.

 • מתי כדאי לבדוק ילדים?

  מערכת הראיה אצל ילדים מאוד רגישה וגמישה גילוי מאוחר של בעיית ראיה עלול לגרום לנזק בלתי הפיך. ילדים נבדקים כבר בזמן הלידה לגילוי פתולוגיות בעין. מומלץ לבדוק אך הרך הנולד גם בגיל חצי שנה, שנה ובגיל שלוש ע"י רופא עיניים לילדים ובגיל שש לפני כיתה א ע"י אופטומטריסט מוסמך.

   

 • האם חשוב להרכיב משקפי שמש לילדים?

  חשיבות משקפי השמש הוא לא רק להפחית את כמות האור והסנוור אלה גם לחסום קרינת UV. מחקרים מוכיחים שקרינת UV גורמת לקטרקט וניוון רשתית ורקמות הגוף יש זיכרון מצטבר. כלומר נזקי ה-UV מצטברים ומתפרצים בגיל המאוחר לכן חשוב לשמור על עיניהם של ילדינו ומה שטוב לנו טוב לילדינו.

 • האם עדשות מגע בריאות לעיניים?

  לעדשות מגע יתרונות רבים כמו ראיה חדה יותר, חופש ממשקפים וערך חברתי בגיל ההתבגרות. אך כמו כל דבר בחיים יש כללים והוראות שצריך להקפיד. התאמה והדרכה נכונה ע"י אופטומטריסט מוסמך, ליווי נכון לאורך השנים יוביל לשימוש ארוך ללא בעיות.

 • האם ניתן להתאים עדשות מגע למספרים וצילינדרים גבוהים?

  עדשות מגע ניתן להרכיב לכל מרשם. היום העדשות מתחלקות לשתי קבוצות עיקרית. האחד, חד פעמיות שכאן למעשה מבחר המספרים וצילינדר מוגבל ומוכתב ע"י החברה המייצרת. השני עדשות שנתיות כאן המגוון רב יותר ולמעשה מיוצר במיוחד עבור הפציינט לפי התאמת האופטומטריסט. לרוב ממומלץ להרכיב עדשות מגע במספרים גבוהים שכן איכות הראיה טובה יותר מאשר משקפיים.

 • האם הסתגלות למולטיפוקל קשה ומורכבת?

  ההסתגלות למולטיפוקל מורכבת מבדיקה איכותית ע"י אופטומטריסט מוסמך, בחירה נכונה של סוג עדשות מולטיפוקל לאחר בירור צורכי הפציינט ושימוש נכון של הפציינט במשקפיים המותאמים . כשכל אלה מושגים ההסתגלות מהירה וקלה.

 • ממה מושפע שדה הראיה במולטיפוקל?

   

  בעדשות מולטיפוקל, מעבר המוקד המשתנה מהחלק העליון של העדשה לחלק התחתון גורם להצרות בשדה הראיה. שדה הראיה נגזר מעיצוב נכון וטכנולוגיה מתקדמת של העדשה. עדשה בעיצוב ליטוש אחורי מאפשרת את השדה הרחב ביותר שניתן לקבל בעדשות מולטיפוקל, ומובילה להסתגלות מהירה ונוחות מרבית.


   

   

   

   

   

 • איך בוחרים עדשות מולטיפוקל מהמגוון הרחב?

  עדשות מולטיפוקל נבדלות האחת משניה בעיצוב העדשה. קימות עדשות שמתאימות יותר לשימוש מקרוב, אחרות לשימוש במחשב ולרחוק. בחירת העדשה הנכונה צריך להיעשות בשיתוף פעולה עם האופטומטריסט תוך כדי בירור הצרכים של הפציינט ורמת הציפיות. הקו המנחה בבחירת עדשת מולטיפוקל הוא ליטוש אחורי המהווה אינדיקציה לאיכות העדשה.

 • האם יובש בעיניים מונע שימוש בעדשות מגע?

  יובש בעיניים בהחלט משפיע על נוחות, משך ההרכבה ואיכות הראיה בשימוש בעדשות מגע. אך יובש אינו מונע שימוש בעדשות מגע התאמה נכונה, שימוש בחומרים מתאימים כמו סיליקון-הידרוג'ל, הקפדה על הוראות הרכבה ע"י אופטומטריסט מוסמך יובילו לשימוש נוח בעדשות מגע.

 • קניית עדשות מגע מהמדף ללא בדיקה מסוכנת?

  קניית עדשות מגע ללא התאמה של אופטומטריסט עלולה להוביל לסיבוכים מורכבים ממש כמו צריכת תרופות ללא מרשם ופיקוח של רופא. מומלץ להיבדק ע"י אופטומטריסטים בסופר פארם אופטיק לפני רכישה ראשונית של עדשות מגע כך תובטח בריאות ונוחות של העיניים.

 • האם יש חשיבות בבחירת מסגרת למשקפיים?

  משקפיים נוחים וטובים מורכבים לא רק מעדשות איכותיות. למסגרת חשיבות לא פחותה באיכות המשקפיים. מסגרות מורכבות מגוון חומרים ומגוון דוגמאות אופנתיות ממש כמו עולם הטקסטיל והצורפות. אך לפני האופנה מסגרת חייבת להיות נוחה בהרכבה על הפנים ובעלת גודל עינית מסוים שמאפשר ראיה טובה.דיילי האופטיקה בסופר פארם אופטיק מודעים לחשיבות המסגרת וביחד עם הפציינט מתאימים מסגרת מתאימה לפציינט.

המחירים בתוקף עד התאריך המצויין בכל מבצע או עד גמר המלאי, המוקדם מביניהם. הרשת שומרת לעצמה את הזכות להגביל את כמות הקנייה. אין כפל הטבות.
תיתכן שונות במחירי המוצר לפני הנחה בין חנויות הרשת ולפיכך, מקום בו לא מוצג מחיר לפני הנחה - יוצג המחיר על המוצר/בסמוך לו בכל אחת מחנויות הרשת.
5
למי לשלוח מייל:
תוכן ההודעה:
פרטי השולח:
למי לשלוח מייל:
קוד אימות:

אימייל לא חוקי
נא למלא קוד אימות
זיהוי קוד אימות נכשל
אימייל לא חוקי
נא למלא קוד אימות
 
 

יש לך חשבון פייסבוק? ניתן להירשם בקליק אחד. אחרת, מלא/י את הפרטים הבאים

יש לכם חשבון פייסבוק? השתמשו בו כדי להירשם לאתר

התחבר דרך פייסבוק
יש להזין מינימום 6 תווים מאותיות באנגלית או ספרות בלבד מייל לא חוקי שם פרטי לא חוקי (2 תווים ומעלה) נא להזין שם משפחה

סופר-פארם אישי - בסימון הקוביה הינך מסכימ/ה לקבל עדכונים באמצעות הדואר, הטלפון הסלולר והדיוור האלקטרוני על מבצעים וקופונים בסופר-פארם אשר הותאמו לך אישית בהתבסס על הרגלי הקניה והקניות הקודמות שלך ברשת סופר-פארם. לשם כך את/ה מסכימ/ה כי נשתמש גם במידע על כל הרכישות בסופר-פארם שתבצע/י מפעם לפעם באותם אמצעי התשלום בהם השתמשת במימוש המבצעים והקופונים. בנוסף, מפעם לפעם נשלח עדכונים והצעות כלליות. ההצטרפות לשירות הינה בחינם.

כתובת המייל שהזנת לא קיימת

המייל נשלח בהצלחה!

הקליק/י על הקישור במייל על מנת לאפס את סיסמתך.

יש להזין מינימום 6 
תווים בשדה סיסמה, 
אותיות באנגלית או ספרות בלבד

מייל לא חוקי

שם המשתמש או הסיסמה שגויים.

לכניסה אנא מלא/י את פרטיך מחדש.

קיימת בעיית התחברות אנא נסה/י מאוחר יותר
קרתה תקלה באיפוס הסיסמה אנא נסה/י מאוחר יותר

 הדוא"ל אינו רשום במערכת

הינך רשום/ה בפייסבוק אך לא במערכת סופר-פארם, אנא אשר/י מעבר לרישום פרטיך באתר
קרתה תקלה ברישום
אנא בדוק שאין חסימה של הדפדפן לפופאפים

הנך רשום/ה במערכת