שלום ,

 

שלום אורח/ת,

 
Click Pharm
 
קופונים
 
הרשמה לניוזלטר
 
ליייף סטייל

תיתכן שונות במחירי המוצר לפני

הנחה בין חנויות הרשת ולפיכך,

מקום בו לא מוצג מחיר לפני הנחה -

יוצג המחיר על המוצר/בסמוך לו בכל 

אחת מחנויות הרשת

הצטרפות לליף סטייל

 

ברכות חמות להולדת הבייבי שלכם!

לרכישת ערכת לידה שלב 1 ב- 12.90 ₪ בלבד, מלאו ושלחו את הטופס ותקבלו מייל אישור הכולל ברקוד. הציגו אותו בקופה בתוך 3 חודשים מהלידה בסניף הרשת, בצירוף תעודת לידה או אישור של ביה"ח + תעודה מזהה של אחד ההורים.

*רכישת הערכה מוגבלת ליחידה אחת לכל ילד. תכולת הערכה עשויה להשתנות מעת לעת.

 
שם פרטי

שם משפחה

תעודת זהות הורה

אימייל
לכתובת זו ישלח האישור לרכישת הערכה

טלפון נייד

רחוב ומספר בית

עיר

שם התינוק

תאריך לידת התינוק
/ /

תעודת זהות התינוק
רכישת הערכה מוגבלת ליחידה אחת לכל ילד

מין התינוק


עדכונים מסופר-פארם ולייף סטייל
הרשמה לעדכונים במייל או בסלולר מסופר-פארם ומלייף סטייל. בסימון הקובייה הנך מסכימ/ה לקבל עדכונים בדיוור ישיר באמצעות מייל ו/או הודעת טקסט לטלפון סלולרי, מסופר-פארם ומלייף סטייל. ניתן להפסיק קבלת עדכונים אלו בכל עת, בפנייה לשירות הלקוחות במייל Customers@Super-Pharm.co.il או בטלפון 077-8885151. מס' רישום 700061802 ברשם מאגרי המידע. למדיניות הגנת הפרטיות: https://shop.super-pharm.co.il/privacy_policy . לתנאי השימוש באתר: https://shop.super-pharm.co.il/termsAndConditions .

עדכונים מפיליפ חדד
הרשמה לעדכונים במייל או בסלולר מפיליפ חדד יועצים. בסימון הקובייה הנך מסכימ/ה לקבל עדכונים בדיוור ישיר באמצעות הטלפון הסלולרי והדיוור האלקטרוני מפיליפ חדד יועצים. בנוסף, מפעם לפעם נשלח עדכונים והצעות כלליות. ההצטרפות לשירות הינה בחינם. ניתן להפסיק קבלת עדכונים אלו בכל עת, בפנייה לשירות הלקוחות במייל Mazkirut@phc.co.il או בטלפון 09-9726770. מס' רישום 700061838 ברשם מאגרי המידע.


הצעת ביטוח
בסימון הקובייה הנך מסכימ/ה לקבל הצעות לרכישת ביטוח של המותג לייף דיירקט מחברת איי.די.איי חברה לביטוח. ידוע לי שבכל עת אוכל לחזור בי מהסכמה זו, בפניה לשירות הלקוחות של סופר פארם במייל Customers@Super-Pharm.co.il או בטלפון 077-8885151. מס' רישום [700061802] ברשם מאגרי המידע.

הצעות אשראי
בסימון הקובייה הנך מאשר/ת בזאת למועדון לייף סטייל להעביר לקבוצת ישראכרט (ישראכרט בע"מ ו/או פועלים אקספרס בע"מ) את פרטיך (שם מלא, מספר ת"ז, מספר טלפון ודוא"ל), וזאת על מנת שקבוצת ישראכרט יוכלו לפנות אליך בהצעות אשראי והצעות להנפקת כרטיס מועדון, אשר ישוגרו אליך באמצעות שיחות טלפוניות, מערכת חיוג אוטומטי (IVR), הודעה אלקטרונית, הודעת מסר קצר (SMS) או בכל אמצעי תקשורת אחר. באפשרותך להסיר את הסכמתך, באמצעות משלוח הודעה בנפרד ובהתאמה בפניה לישראכרט בע"מ ו/או לפועלים אקספרס בע"מ לכתובת המסגר 40, ת.ד. 62030 תל אביב 6162001 או בכתובת הדוא"ל Shivuki@isracard.co.il ו/או shivuki@amexil.co.il ולבקש להסיר את הסכמתך מקבלת מידע שיווקי. מס' רישום 990191403 ו/או 991001540 בהתאמה ברשם מאגרי המידע ישראכרט ו/או פועלים אקספרס בע"מ.

המחירים בתוקף עד התאריך המצויין בכל מבצע או עד גמר המלאי, המוקדם מביניהם. הרשת שומרת לעצמה את הזכות להגביל את כמות הקנייה. אין כפל הטבות.
תיתכן שונות במחירי המוצר לפני הנחה בין חנויות הרשת ולפיכך, מקום בו לא מוצג מחיר לפני הנחה - יוצג המחיר על המוצר/בסמוך לו בכל אחת מחנויות הרשת.
5
למי לשלוח מייל:
תוכן ההודעה:
פרטי השולח:
למי לשלוח מייל:
קוד אימות:

אימייל לא חוקי
נא למלא קוד אימות
זיהוי קוד אימות נכשל
אימייל לא חוקי
נא למלא קוד אימות
 
 

יש לך חשבון פייסבוק? ניתן להירשם בקליק אחד. אחרת, מלא/י את הפרטים הבאים

יש לכם חשבון פייסבוק? השתמשו בו כדי להירשם לאתר

התחבר דרך פייסבוק
יש להזין מינימום 6 תווים מאותיות באנגלית או ספרות בלבד מייל לא חוקי שם פרטי לא חוקי (2 תווים ומעלה) נא להזין שם משפחה

סופר-פארם אישי - בסימון הקוביה הינך מסכימ/ה לקבל עדכונים באמצעות הדואר, הטלפון הסלולר והדיוור האלקטרוני על מבצעים וקופונים בסופר-פארם אשר הותאמו לך אישית בהתבסס על הרגלי הקניה והקניות הקודמות שלך ברשת סופר-פארם. לשם כך את/ה מסכימ/ה כי נשתמש גם במידע על כל הרכישות בסופר-פארם שתבצע/י מפעם לפעם באותם אמצעי התשלום בהם השתמשת במימוש המבצעים והקופונים. בנוסף, מפעם לפעם נשלח עדכונים והצעות כלליות. ההצטרפות לשירות הינה בחינם.

כתובת המייל שהזנת לא קיימת

המייל נשלח בהצלחה!

הקליק/י על הקישור במייל על מנת לאפס את סיסמתך.

יש להזין מינימום 6 
תווים בשדה סיסמה, 
אותיות באנגלית או ספרות בלבד

מייל לא חוקי

שם המשתמש או הסיסמה שגויים.

לכניסה אנא מלא/י את פרטיך מחדש.

קיימת בעיית התחברות אנא נסה/י מאוחר יותר
קרתה תקלה באיפוס הסיסמה אנא נסה/י מאוחר יותר

 הדוא"ל אינו רשום במערכת

הינך רשום/ה בפייסבוק אך לא במערכת סופר-פארם, אנא אשר/י מעבר לרישום פרטיך באתר
קרתה תקלה ברישום
אנא בדוק שאין חסימה של הדפדפן לפופאפים

הנך רשום/ה במערכת